Obavještavamo vas da je dana 25. ožujka 2022. na mrežnim stranicama Ravnateljstva civilne zaštite MUP objavljen Javni poziv za dostavu ponuda vlasnika stambene jedinice za stambeno zbrinjavanje raseljenih osoba iz Ukrajine u pojedinačnom smještaju, koji je dostupan na ovoj poveznici.

U privitku Javnog poziva nalazi se obrazac „Ponuda smještaja za raseljene osobe“ koji je ujedno i zahtjev za pregled stambene jedinice.

Prethodno spomenuti obrazac može se preuzeti i osobno u Općini Kapela (adresa: Bilogorska 90, 43203 Kapela).

Zainteresirani ponuditelji trebaju popuniti obrazac „Ponuda smještaja za raseljene osobe“, te isti predati u Općinu Kapela (adresa: Bilogorska 90, 43203 Kapela).

Nakon zaprimljenog popunjenog obrasca Stožer civilne zaštite Općine Kapela u najkraćem mogućem roku provest će neposredni nadzor stambene jedinice i utvrditi vjerodostojnost zahtjeva.

– Uputa o provedbi Odluke o financiranju troškova za stambeno zbrinjavanje raseljenih osoba iz Ukrajine u pojedinačnom smještaju
– Ponuda smještaja za raseljene osobe
– Potvrda o nadzoru stambene jedinice