OGLAS za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u projektu ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA – FAZA II
više o tome ››

Oglas za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u projektu ‘Bilogorski puteljak svjetlosti’

više o tome ››

Obavijest o javnom otvaranju ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države COVID-19

S ciljem preventivnog postupanja i zaštite zdravlja građana od bolesti uzrokovanih koronavirusom (COVID-19), Općina Kapela objavljuje da javno otvaranje ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države, zakazano za 16. srpnja 2020. godine u 10:00 sati, neće biti održano u prostorijama Općine Kapela, već u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE MIRKA PEREŠA, Ulica 1. svibnja 2, 43203 Kapela u istom terminu.

Obavještavaju se svi sudionici javnog otvaranja ponuda da je NOŠENJE ZAŠTITNIH MASKI OBAVEZNO radi poštivanja epidemioloških mjera.

Općinsko vijeće Općine Kapela
Povjerenstvo za zakup poljoprivrednog zemljišta
više o tome ››

Javni natječaj za prijem u radni odnos Voditelja/voditeljice Projekta Bilogorski puteljak svjetlosti

LAG Sjeverna Bilogora objavljuje Javni natječaj za prijem u radni odnos Voditelja/voditeljice Projekta 'Bilogorski puteljak svjetlosti'

- http://www.lag-sjeverna-bilogora.hr/default_vijest_wide.asp?sid=6014
- https://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx
više o tome ››

Obavijest o prijavi šteta od prirodne nepogode zbog tuče

Općina Kapela poziva sve mještane koji su pretrpjeli štetu zbog vremenske nepogode praćene tučom koja je nanijela velike materijalne štete na poljoprivrednoj proizvodnji dana 03.06.2020. godine, da dostave podatke o nastaloj šteti na propisanom obrascu koji se nalazi u nastavku.

Javni poziv za prijavu popisivača za Popis poljoprivrede 2020. godine

Sve dodatne informacije vezane za Javni poziv nalaze se u nastavku
- Javni poziv zainteresiranim kandidatima
- Oglas
više o tome ››

Odvoz komunalnog otpada od 01.06. – 30.09.2020.

odvoz otpada

1 / 6 |  1 2 3 >  Last ›