Svečano otvorena cesta Gornje Zdjelice u Općini Kapela

Cesta Zdjelice Načelnik Općine Kapela Danijel Kovačec i bjelovarsko-bilogorski župan Damir Bajs, otvorili su Općinsku nerazvrstanu cestu Gornje Zdjelice.

Obilježena 76. obljetnica prvog ratnog zločina u Donjim Mostima

Donji Mosti Obilježena 76. obljetnica prvog ratnog zločina koji se dogodio u selu Donji Mosti 10. travnja 1941. godine, gdje su žrtve bile 11 hrvatskih seljaka, a obilježeno je i prešućivanje 71 žrtve iz II. svjetskog rata i poraća iz sela Donji, Srednji i Gornji Mosti.
više o tome ››

U 2017. nastavlja se obnova prometnica na području Bjelovarsko-bilogorske županije

Ceste Do kraja godine planira se obnova 20 kilometara prometnica vrijednih oko 20 milijuna kuna

Svečano otvorena novoasfaltirana cesta u Staroj Diklenici

Stara Diklenica U srijedu, 9. studenog, rezanjem vrpce svečano je otvorena novoasfaltirana cesta u Staroj Diklenici, u Općini Kapela. Riječ je o makadamskoj cesti koja je sada presvučena novim slojem asfalta u duljini od 1075 metara, čija je vrijednost radova bila 940.000,00 kuna. Investitor radova bila je Županijska uprava za ceste, i na zadovoljstvo prvenstveno mještana Stare Diklenice obnovljenja prometnica puštena je u promet.

Javna rasprava

Plakat Obavijest o javnoj raspravi o prijedlogu II. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Kapela
- Prijedlog II. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Kapela (zip)
više o tome ››