Općina Kapela › vijesti › info-dani-u-suradnji-s-lag-om-sjeverna-bilogora-i-hbor-om-koji-e-se-odrzhat

INFO DANI u suradnji s LAG-om Sjeverna Bilogora i HBOR-om koji će se održati 19.02.2020. godine

Ispiši

HBOR-ov Područni ured za Sjeverozapadnu Hrvatsku u suradnji s LAG-om Sjeverna Bilogora organizira individualne razgovore poljoprivrednika i poduzetnika s voditeljem Područnog ureda Tomislavom Markovićem koji će se 19. veljače 2020. godine između 9:00 i 14:00 sati odvijati u Općini Rovišće za područje općina Kapela, Rovišće i Zrinski Topolovac.

LAG Sjeverna BilogoraSvi zainteresirani poljoprivrednici i poduzetnici mogu se prijaviti za besplatno stručno savjetovanje o mogućnostima kreditiranja, odnosno financiranja investicijskih ulaganja ili drugih aktivnosti putem programa HBOR-a, mailom na .(JavaScript must be enabled to view this email address) ili broj mobitela 099 325 94 42.

HBOR je razvojna i izvozna banka Republike Hrvatske čija je osnovna zadaća poticanje razvitka hrvatskog gospodarstva. Kreditiranjem, osiguranjem izvoza, izdavanjem garancija, te poslovnim savjetovanjem, HBOR gradi mostove između poduzetničkih ideja i njihove realizacije, kako bi pridonio većoj konkurentnosti hrvatskog gospodarstva. Kreditnu aktivnost HBOR provodi prvenstveno dugoročnim financiranjem razvojnih i izvoznih poduhvata poslovnih subjekata u cilju učinkovite financijske podrške cjelovitom i održivom razvitku hrvatskog gospodarstva. Kreditni programi provode se izravno ili putem poslovnih banaka s kojima HBOR ima zaključene ugovore o suradnji. Radi što kvalitetnije podrške gospodarstvenicima, HBOR sustavno prati tržišna kretanja i potrebe gospodarstvenika te shodno tome proširuje ili mijenja svoju ponudu kredita.

Srdačno Vas očekujemo!

LAG Sjeverna Bilogora

Ovaj projekt sufinanciran je sredstvima Europske unije Europski fond za ruralni razvoj,
Podmjera 19.2. "Provedba operacija unutar CLLD strategije", Podmjera 19.3. "Priprema i provedba aktivnosti suradnje LAG-a" i
Podmjera 19.4. "Tekući troškovi i animacija“ u okviru Mjere 19 „LEADER – CLLD“
LAG SJEVERNA BILOGORA

LAG Sjeverna Bilogora

Program ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.
Udio sufinanciranja 90%EU, 10%RH
Europski poljoprivredni fond za ruralni razvoj: Europa ulaže u ruralna područja