Općina Kapela › vijesti › obavijest-o-javnom-otvaranju-ponuda-za-zakup-poljoprivrednog-zemljishta-u-v

Obavijest o javnom otvaranju ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države COVID-19

S ciljem preventivnog postupanja i zaštite zdravlja građana od bolesti uzrokovanih koronavirusom (COVID-19), Općina Kapela objavljuje da javno otvaranje ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države, zakazano za 16. srpnja 2020. godine u 10:00 sati, neće biti održano u prostorijama Općine Kapela, već u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE MIRKA PEREŠA, Ulica 1. svibnja 2, 43203 Kapela u istom terminu.

Obavještavaju se svi sudionici javnog otvaranja ponuda da je NOŠENJE ZAŠTITNIH MASKI OBAVEZNO radi poštivanja epidemioloških mjera.

Općinsko vijeće Općine Kapela
Povjerenstvo za zakup poljoprivrednog zemljišta