Općina Kapela › vijesti › obavijest-o-prijavi-shteta-od-prirodne-nepogode

Obavijest o prijavi šteta od prirodne nepogode

Općina Kapela poziva sve mještane i sve pravne osobe koje su pretrpjele štetu uslijed velikih količina snijega i niskih temperatura koje su nanijele materijalne štete na poljoprivrednoj proizvodnji u razdoblju od 23.03. - 26.03.2020. godine da dostave podatke o nastaloj šteti na propisanom obrascu koji se nalazi u nastavku.

Za prijavu je potrebno priložiti:

1. Obrazac EN-P (za trajne nasade voćnjaka i vinograda, povrće i cvijeće upisati površinu, broj komada i Vašu procjenu štete u postotku, a na dnu obrasca procijenjenu štetu u kunama)
2. Presliku (fotokopiju) IBAN računa
3. MIBPG ili preslika rješenja u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava ili
4. Presliku OIB-a
ILI PRESLIKU ZAHTJEVA ZA POTICAJE IZ 2019. (stranica 1 i tablica površina) iz koje su vidljivi svi traženi podaci.

Popunjeni obrazac treba se dostaviti Općinskom povjerenstvu za procjenu šteta od elementarnih nepogoda Općine Kapela i to:
- poštom na adresu:

Općina Kapela,
Povjerenstvo za procjenu šteta od prirodnih nepogoda,
Bilogorska 90, 43203 Kapela

- osobno: u Općinu Kapela uz prethodnu najavu - zbog izvanrednih okolnosti uvjetovanih pandemijom korona virusa

Općinsko povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda Općine Kapela

- Odluka o proglašenju prirodne nepogode
- Obrazac