Općina Kapela › vijesti › obavijest-o-prijavi-shteta-od-prirodne-nepogode-zbog-tuche

Obavijest o prijavi šteta od prirodne nepogode zbog tuče

Općina Kapela poziva sve mještane koji su pretrpjeli štetu zbog vremenske nepogode praćene tučom koja je nanijela velike materijalne štete na poljoprivrednoj proizvodnji dana 03.06.2020. godine, da dostave podatke o nastaloj šteti na propisanom obrascu koji se nalazi u nastavku.

Za prijavu je potrebno priložiti:

1. Obrazac EN-P (za trajne nasade voćnjaka i vinograda, povrće i cvijeće upisati površinu, broj komada i Vašu procjenu štete u postotku, a na dnu obrasca procijenjenu štetu u kunama)
2. Presliku (fotokopiju) IBAN računa
3. MIBPG ili preslika rješenja u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava
4. Presliku OIB-a

ILI PRESLIKU ZAHTJEVA ZA POTICAJE IZ 2019. (stranica 1 i tablica površina) iz koje su vidljivi svi gore navedeni podaci.

Popunjeni obrazac treba se dostaviti Općinskom povjerenstvu za procjenu šteta od elementarnih nepogoda Općine Kapela i to:

· poštom na adresu: Općina Kapela, Povjerenstvo za procjenu šteta od prirodnih nepogoda, Bilogorska 90, 43203 Kapela
· osobno u Općinu Kapela

ROK ZA DOSTAVU PRIJAVA JE 17.06.2020. godine.

Općinsko povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda Općine Kapela

1. Odluka o proglašenju prirodne nepogode