Općina Kapela › vijesti › podruchna-shkola-gornje-sredice-zavrshna-konferencija
eu fondovi

Područna škola Gornje Sredice – Završna konferencija

Ispiši

Dana 22.11.2019. godine u Područnoj školi Gornje Sredice održana je završna konferencija za medije povodom završetka provedbe projekta Poboljšanje energetske učinkovitosti i korištenje obnovljivih izvora energije Područne škole Gornje Sredice.

Općina Kapela se prijavila javni poziv Energetska obnova i korištenje obnovljivih izvora energije u javnim zgradama, referenti broj KK.04.2.1.04., te ispunila sve kriterije i prošla na navedenom javnom pozivu sa projektom Poboljšanje energetske učinkovitosti i korištenje obnovljivih izvora energije Područne škole Gornje Sredice.

Ukupna vrijednost prihvatljivih troškova je 436.887,50 kuna od čega bespovratna sredstva iznose 215.933,60 kuna financirana iz Europskog fona za regionalni razvoj.

Razdoblje provedbe projekta je od 04.10.2018. do 04.10.2020. godine.

Udio Općine Kapela također sufinancira i Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije u najvišem iznosu od 176,763,12 kuna iz Programa sufinanciranja provedbe EU projekata na regionalnoj i lokalnoj razini za 2019. godinu.

kapela
kapela