Općina Kapela › vijesti › proslava-60.-godishnjice-dvd-a-gornje-zdjelice-i-druzhenje-drushtava-iz-dvi
DVD Gornje Zdjelice

Proslava 60. godišnjice DVD-a Gornje Zdjelice i druženje društava iz dvije županije

Ispiši
DVD Gornje Zdjelice, 60 godišnjica DVD Gornje Zdjelice, 60 godišnjica DVD Gornje Zdjelice, 60 godišnjica DVD Gornje Zdjelice, 60 godišnjica DVD Gornje Zdjelice, 60 godišnjica DVD Gornje Zdjelice, 60 godišnjica DVD Gornje Zdjelice, 60 godišnjica

DVD Gornje Zdjelice iz Koprivničko-križevačke županije proslavilo je 60. godišnjicu svoga društva. Uz DVD-e iz Koprivničko-križevačke županije slavlju su prisustvovala i društva iz Bjelovarsko-bilogorske županije, DVD iz Općine Kapela na čelu s zapovjednikom Dariom Prelecom i načelnikom općine Danijelom Kovačecom.

Na ovoj velikoj godišnjici osim druženja dodijeljena su odličja i priznanja najzaslužnijima za rad društva. Odličja su dodijeljena od najmlađih članova društva do najstarijih.